DÔVERA, ISTOTA, RODINA

ZIGGI&STEVE®

Čas na lepšiu budúcnosť

Piliere našej cesty

Dôvera je základom každého vzťahu. Staviame na pevnom základe vzájomného vzťahu, na nás sa môžete spoľahnúť, môžete nám veriť. 

Istota, nádej na lepšiu budúcnosť. Stávame sa majákom, ktorý ukazuje cestu. Naše služby sú rokmi praxe overené a vybrúsené k dokonalosti. Sme vizionári s nohami na zemi, veríme našim službám a veríme vám, že spoločným úsilím naplníme vaše očakávania. 

Umožníme aj vám tráviť čas so svojimi najbližšími v rodinnej harmónii. Robte to, čo vás napĺňa a svoj čas nerušene venujte tým, na ktorých vám záleží. Pretože rodina, domov a láska sú najväčším šťastím v živote človeka. Nastal čas na lepšie dni, čas na krajšie týždne, úspešnejšie mesiace a pokojnejšie roky. Nastal čas na lepšiu budúcnosť. 

 Kódex Z&S

Profesionálne štandardy

  • uprednostniť záujmy klientov pred záujmami našej firmy
  • udržiavať vysoké štandardy a podmienky pre služby zákazníkom
  • dodržiavať vysoké etické štandardy
  • budovať vzájomnú dôveru klientov a trvalé vzťahy
  • zachovať si objektívny prístup
  • motivovať zákazníkov k neustálemu zlepšovaniu ponuky
  • prinášať inovácie z manažérskej praxe

ČOMU VERÍME

Náš kódex podnikateľskej etiky je tým kým sme každý deň.  


Náš spoločný záväzok pracovať s najvyššími etickými štandardmi a robiť pozitívnu zmenu vo všetkom, čo robíme, je to, čo robí ZIGGI&STEVE výnimočným.

S naším kódexom podnikateľskej etiky chceme pomôcť našim ľuďom, aby sa etické správanie stalo prirodzenou súčasťou toho, čo robíme každý deň – medzi sebou, našimi klientmi, našimi obchodnými partnermi.

Náš kódex je viac ako len dokument. Je to to, čomu veríme. Je  zakotvený vo všetkom, čo robíme. Je to spôsob, akým zlepšujeme našu obchodnú výkonnosť a staviame na reputácii ZIGGI&STEVE® na trhu. Je to spôsob, akým kladieme našich klientov a našich ľudí na prvé miesto. Je to náš spôsob, ako uviesť integritu do praxe. Každý z nás, v každom okamihu, každý deň. 

Etická kultúra v každom kroku

Každý podnik, aby mohol úspešne napredovať musí mať jasné ciele a hodnoty, má mať stanovený smer, ktorým sa bude uberať. Našou filozofiou je dôvera- istota- rodina.

Ide o hlavné piliere spoločnosti Ziggi&Steve. Dôvera je základom každého vzťahu. Staviame na pevnom základe vzájomného vzťahu, na nás sa môžete spoľahnúť, môžete nám veriť. Svoj podnik ste vložili do dobrých rúk a my urobíme všetko preto, aby napredoval. Nie sme len firmou, ktorá sa vám snaží pomôcť, stávame sa vašimi priateľmi, na ktorých sa môžete obrátiť v každej situácii. Istota, nádej na lepšiu budúcnosť. Stávame sa majákom, ktorý ukazuje cestu. My ručíme za naše služby, ktoré sú rokmi praxe overené a vybrúsené k dokonalosti. Zameriavame sa na každý detail, aby sme nič nenechali na náhodu. Dláždime vášmu podniku cestu úspechu po ktorej bude kráčať. Sme vizionári s nohami na zemi, veríme našim službám a veríme vám, že spoločným úsilím naplníme vaše očakávania. Stávame sa vašou rodinou, poznáme úskalia, nejasnosti, slabé stránky a vieme vám s nimi pomôcť. Zo všetkého vieme vyťažiť maximum a odraziť, posunúť sa vpred v ústrety úspechu. Tým umožníme aj vám tráviť čas so svojimi najbližšími v rodinnej harmónii. Robte to, čo vás napĺňa a svoj čas nerušene venujte tým, na ktorých vám záleží. Pretože rodina, domov a láska sú najväčším šťastím v živote človeka.