REGISTRÁCIA PREVÁDZKY

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.

Najčastejšie otázky 

1. Zadarmo? 

Áno, zadarmo. Aký dôvod je za všetko si pýtať peniaze? Viac ako peniaze si vážime dôveru vybudovanú na korektných obchodných vzťahoch. Týmto krokom pomáhame aj tým klientom, ktorý májú svojich výdavkov viac než dosť. Dostanete vypracovaný screening ekonomiky a bude na vás či chcete zlepšiť finančné zázemie a pokračovať v transformácií podniku na vyššiu úroveň a  tak zlepšiť svoje postavenie, istotu a budúcnosť .

2. Ako to prebieha?  

Budeme potrebovať výšku nákladov a tržieb za mesiac. My vám poskytneme celkové zaťaženie prevádzky v percentách a návrhy pre optimálnu deľbu nálkadov s výsledkom vyššej ziskovosti. Poskytneme vám spätnú väzbu na food cost dvoch vami vybraných receptúr a odporúčanu cenu pre porovnanie s aktuálnym stavom. Na základe našich výstupov budete vedieť ako ďalej smerovať svoj podnik. 

3. Ako to ďalej pokračuje? 

Ak budete spokojní s našimi výsledkami, bude na vás či budeme pokračovať v ďalšej fáze spolupráce. V tejto fáze vás naučíme ako stanoviť procesy a kontrolné systémy, aby ste efektívne hospodárili s nákladmi a zlepšovali svoju ekonomiku. Ak sa rozhodnete ďalej sa rozvíjať, zlepšovať a rásť ponúkame vám možnosť využiť naše poradenské služby a naučiť sa ako riadiť prevádzku tak, aby bola zisková, ako riadiť procesy tak, aby ste nestrácali a na čo si dať pozor, aby ste predvídali a predchádzali možným ekonomickým ohrozeniam.