NOVINKY

TIP PRE VÁS

Ing. Renáta Glodžákova

Nikdy neprestane poskytovať najlepší obsah súvisiaci s danou témou. Je pripravená za každých okolností poskytovať najpodstatnejšie fakty, pretože verí, že naši zákazníci si zaslúžia to najlepšie.

Keďže pizza patrí medzi najpredávanejšie jedlá na svete, nie je prekvapením, že pizzerie sú jedným z najobľúbenejších typov reštaurácií. Otvorenie pizzerie môže byť skvelou investíciou, najmä ak ste sa pripravili správne. Ak vás zaujíma, ako otvoriť pizzeriu, vašou prvou prioritou by malo byť prísť s delikátnymi receptami a rozhodnúť sa, aké druhy...

Je to stav ohrozujúci existenciu podniku. Postupne zasiahne do každej výrobnej a odbytovej bunky. Ovplyvní správanie a produktivitu práce každého jednotlivca.

Keď pochopíte, koľko míňate na personálne obsadenie a ako tieto náklady súvisia s vaším predajom, budete lepšie pripravení zvládnuť akékoľvek výzvy, ktoré vám prídu do cesty. Aj keď účtovníctvo nie je váš obľúbený predmet, sledovanie percenta nákladov práce vás môže nasmerovať k správnym obchodným rozhodnutiam.

Každý majiteľ hotela sníva o celoročne plnej obsadenosti hotela. Sezónna zmena obsadenosti hotelov má vplyv aj na príjmy hotela. Príjmy z hotelových izieb môžu zaznamenať maximá počas hlavnej sezóny, ako aj extrémne minimá mimo sezóny. V snahe podporiť plnú obsadenosť hotelov, alebo dokonca len zvýšiť obsadenosť hotelov, hotelieri často skončia...

Zisťujte, čo vaši hostia požadujú, čím ich vaša ponuka oslovila a pracujte na tom, v čom ste výnimočný. Do tejto výnimočnosti a exkluzivity zapojte aj svojich hostí a zabezpečte im zážitok a maximálnu starostlivosť pri každom ich pobyte u vás. Dajte im vedieť, že si vážite ich lojálnosť.