SPEZAX CAFFE 

10.02.2024

Spezax Caffe, obľúbená Zvolenská kaviareň, zabojovala o ocenenie ZIGGI&STEVE. 

Táto príležitosť poskytnúť objektívne hodnotenie kaviarne Spezax, doplnená o našu priamu účasť na príprave a návrhu raňajok pod vedením našich skúsených profesionálov, nám dala jedinečnú možnosť hlbšie pochopiť a oceniť filozofiu a hodnoty podniku. Naše štyri neohlásené návštevy odhalili viac než len kvalitu služieb; odhalili vášeň a inováciu, ktoré Spezax vkladá do každého detailu svojej ponuky.

Kaviareň Spezax predstavuje výnimočný koncept, kde sa stretáva kvalitná káva, domáce dezerty s domácim pečivom a inovatívnymi raňajkami. Tento prístup nezvyšuje len atraktivitu podniku pre zákazníkov, ale tiež zabezpečuje, že každá návšteva je zážitkom s vysokou pridanou hodnotou.

Cenová politika Spezax, ktorá je výrazne priaznivejšia v porovnaní s okolitými kaviarňami, neznižuje kvalitu ponúkaných služieb. Naopak, podčiarkuje záväzok kaviarne ponúkať vynikajúcu hodnotu za primeranú cenu, čo je v súčasnom konkurenčnom prostredí viac než vítané.

Za zmienku stojí aj personál Spezax, ktorý je vždy prirodzený a vôbec nie vtieravý. Tento prístup vytvára príjemnú a uvoľnenú atmosféru, ktorá je vo svete gastro služieb čoraz vzácnejšia. Čistota v kuchyni a výrobnej časti prevádzky je na vysokej úrovni, čo svedčí o profesionálnom prístupe k hygiene a bezpečnosti potravín. Suroviny používané v kuchyni sú vždy čerstvé a správne uskladnené, to je zasa zárukou vysokej kvality ponúkaných jedál.

Chuťová kvalita jedál, kávy a cukrárenských výrobkov je konzistentne vynikajúca, čo Spezax café radí medzi podniky, ktoré zaslúžene majú svoju tradíciu.. Táto kaviareň nielenže spĺňa všetky štyri kritériá, ktoré hodnotíme, ale tiež ukazuje výnimočnú pozornosť k detailom a prístup majiteľov k svojim zamestnancom.

S hlbokým presvedčením a nadšením teda odporúčame Spezax café ako prevádzku, ktorá spĺňa všetky dôležité aspekty kvality. Veríme, že prinesie veľa spokojných zákazníkov a jej úspech bude naďalej rásť. Spezaxu a jeho tímu prajem neustále úspechy a mnoho spokojných zákazníkov.

Fotogaléria

Registrujte svoju prevádzku a ukážte zákazníkom, že ste lídrom vo vašom obore.